Autorzy majowych Talków zgodzili się udostępnić prezentacje wspierające ich wystąpienia. Materiały możecie znaleźć poniżej!

Jarosław Rząsa

Software Development Engineer, Scrum Master

Iluzja zwinności

Refleksja nad rolą Scrum Mastera, wspierającego rozkwit (iluzji) zwinności, czyli o tym, w jaki sposób pracować i na co zwracać uwagę, by postrzeganie zwinności w organizacjach było zgodne z jej stanem faktycznym.

Łukasz Wójcik

Scrum Master

Co możemy zapożyczyć od zwierząt, aby dbać o wartości agile w naszym zespole?

Rzecz o Agile Swarming, czyli atakowaniu problemów / zadań w projekcie większą grupą lub całym zespołem jako użyteczne narzędzie do rozwiązywania problemów.

Adam Kulawik

Software Developer

Drugi filar zwinności

„Continuous attention to technical excellence and good design enhances agility” – opowieść o tym, jak jedna z dwunastu zasad Agile Manifesto ma się do dobrych praktyk programistycznych oraz w jaki sposób dbałość o aspekty techniczne wspiera zwinność.

Marcin Bobowski

Scrum Master

User Stories – nic prostszego?

Podróż w czasie do korzeni „User Story”, bogato wypełniających obecne Product Backlogi, czyli jak (nie) wpakować się w tarapaty, używając „tak prozaicznej” formuły.

Tomek Kaczanowski

VP of Platform

4 disciplines of execution

4DX, 4 disciplines of execution – opowieść o zwinnym niczym młody kociak, zdrowym, oddolnym, oddającym władzę w ręce zespołu podejściu do wyznaczania metryk.